Polskie zloty miłośników motocykli

Jesteś miłośnikiem motocykla? Masz świetny zabytkowy motor i chciałbyś poznać ludzi, którzy również się tym pasjonują? A może po prostu masz motocykl nowoczesny i chcesz spotkać innych miłośników mechanicznych koni na dwóch kółkach. Owszem możesz popytać sąsiadów ale gwarancja, że w najbliższej okolicy znajdziesz choć jednego osobnika o podobnych zamiłowaniach do Twoich, to będzie świetnie. Najczęściej jednak w promieniu przynajmniej kilku kilometrów będziesz sam jeden, co więcej nie zdziw się, jeśli będą patrzyli na Ciebie jak na dziwadło. Jakieś rozwiązanie? Ależ oczywiście! Polecamy zloty miłośników motocykli. Pojedź i znajdź się w swoim żywiole.

Najstarszym klubem motocyklowym w Polsce jest Rotor Olsztyn. Co roku organizuje on wspaniałe i zapierające dech w piersiach rajd motocykli zabytkowych. Chcesz się do nich przyłączyć? Nie ma na co czekać. Chętnie przyjmą cię w swoje szeregi. Ale oczywiście nie musisz być członkiem klubu aby móc uczestniczyć w rajdzie. Wystarczy się zapisać.

Już od trzech lat organizowana jest impreza pod nazwą  „Zlot Weteranów Szos – Historia na kołach”.

Odbywa się ona w miesiącach letnich i jest przeznaczona dla miłośników i posiadaczy zabytkowych motocykli a także aut. Ponadto mogą w niej brać udział wszyscy zainteresowani, co znaczy, że jeśli jeszcze nie zdążyłeś kupić zabytkowego motocykla, również możesz w niej uczestniczyć. Zlot ma charakter pikniku rodzinnego – pójdź na niego koniecznie. Zlot w 2012 roku zlot zgromadził przeszło 120 miłośników starych i wysłużonych pojazdów i blisko cztery tysiące osób, które przybyły by na nie popatrzeć. Można było obejrzeć wspaniałe maszyny, posłuchać zespołu grającego na żywo.

Jakie zloty są organizowane w roku 2013? Zobacz.

  • 28.04.2013 I Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych w Licheniu
  • 05.05.2013 Otwarcie sezonu w Zgierzu
  • 24 -26.05.2013 VII Międzynarodowy Zlot Motocykli w Tarnowie
  • 2.06.2013 . Zgierski Dzień Motoryzacyjny
  • 14-16.06.2013 . XVI Zlot Polonijnych Motocyklistów Aachen (zlot ten choć odbywa się poza granicami naszego kraju w istocie jest zoltem polonijnym, na który warto przybyć.
  • 5 – 7.07.2013 . IX Zlot Motocyklowy „Na Soli” – Inowrocław
  • 12 – 14.07.2013 Zlot Myszków
  • 16 – 18.07.2013 Zlot Krotoszyn
  • 15.09.2013 V Spotkanie Motocyklistów przy Pomniku Ofiar Wypadków Komunikacyjnych w Zabawie
  • 17.11.2013 Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych w Zabawie

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Przybywajcie